نمایش 73–85 از 85 نتیجهمرتبسازی بر اساس جدیدترین
پمپ نیم اسب جتی کلگی استیل آبکو مدل JS60
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10030
پمپ نیم اسب بشقابی آبکو مدل cm50/01
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10029
پمپ یک اسب محیطی آبکو مدل pm80
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10028
پمپ نیم اسب محیطی آبکو مدل PKM60
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10027
پمپ نیم اسب محیطی آبکو مدل PM45
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10026
پمپ یک اسب فشارقوی آبکو مدل QB80
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10025
پمپ نیم اسب محیطی آبکو مدل QB60
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10024
پمپ یک اسب بشقابی آبکو مدل cm100/01
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10023
پمپ یک اسب جتی آبکو مدل cam100
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10022
کفکش 18 متری توان تک 1.1/4 اینچ مدل TMR 18/4F فلوتردار
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10017
کفکش 18 متری توان تک 1.1/4 اینچ مدل TMR 18/4
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10016
موتور برق بنزینی راتو 19 کیلووات مدل R25000DWHB تک فاز-سه فاز
امتیاز 0 از 5
ناموجود
کد محصول:
ST10015
| وزن | 210 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 135 × 105 × 109 سانتیمتر |
| Max power | 19 کیلووات |
| Output single phase | 24.5 آمپر |
| Output three phase | 73.9 آمپر |
| Starting system | استارتی, ریموت (از راه دور) |
| Rated power | 17 کیلووات |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 40 لیتر |
| Oil tank capacity | 2.5 لیتر |
| Engine displacement | 999 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V), سه فاز (380V) |
| Frequency | 50-60HZ |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 8 ساعت |
| Noise level | 120 دسیبل |
| Engine type | 4 زمانه _ دو سیلندر |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو 9.۵ کیلووات مدل R12500iSER اینورتری سایلنت
امتیاز 0 از 5
ناموجود
کد محصول:
ST10010
| وزن | 105 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 85 × 65 × 71 سانتیمتر |
| Max power | 9.5 کیلووات |
| Rated power | 9 کیلووات |
| Starting system | استارتی, ریموت (از راه دور), هندلی |
| Output single phase | 41 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 25 لیتر |
| Oil tank capacity | 1.1 لیتر |
| Engine displacement | 500 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50hz |
| Outlets | 2 خروجی |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 5 ساعت |
| Noise level | 74 دسیبل |
| گارانتی | 12 ماه |







