نمایش 109–126 از 130 نتیجهمرتبسازی بر اساس جدیدترین
کلید اتومات پمپ آب المنت 11-2 بار مدل ELT 2/11
امتیاز 0 از 5
ناموجود
3,000,000 تومان
کد محصول:
ST10044
پمپ یک اسب جتی آبکو مدل cam100
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10022
الکتروموتور موتوژن سه فاز 0.12 کیلووات فریم آلومینیومی 1500 دور
امتیاز 0 از 5
ناموجود
23,500,000 تومان
کد محصول:
ST10019
الکتروموتور موتوژن سه فاز 0.09 کیلووات فریم آلومینیومی 3000 دور
امتیاز 0 از 5
ناموجود
19,850,000 تومان
کد محصول:
ST10018
کفکش 18 متری توان تک 1.1/4 اینچ مدل TMR 18/4F فلوتردار
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10017
کفکش 18 متری توان تک 1.1/4 اینچ مدل TMR 18/4
امتیاز 0 از 5
موجود در انبار
کد محصول:
ST10016
موتور برق بنزینی راتو 19 کیلووات مدل R25000DWHB تک فاز-سه فاز
امتیاز 0 از 5
ناموجود
کد محصول:
ST10015
| وزن | 210 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 135 × 105 × 109 سانتیمتر |
| Max power | 19 کیلووات |
| Output single phase | 24.5 آمپر |
| Output three phase | 73.9 آمپر |
| Starting system | استارتی, ریموت (از راه دور) |
| Rated power | 17 کیلووات |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 40 لیتر |
| Oil tank capacity | 2.5 لیتر |
| Engine displacement | 999 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V), سه فاز (380V) |
| Frequency | 50-60HZ |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 8 ساعت |
| Noise level | 120 دسیبل |
| Engine type | 4 زمانه _ دو سیلندر |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو 11 کیلووات مدل R17500DWHB
امتیاز 0 از 5
ناموجود
226,500,000 تومان
کد محصول:
ST10014
| وزن | 160 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 115 × 95 × 99 سانتیمتر |
| Max power | 11 کیلووات |
| Rated power | 10 کیلووات |
| Starting system | استارتی, هندلی |
| Output single phase | 43.5 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 30 لیتر |
| Oil tank capacity | 1.5 لیتر |
| Engine displacement | 520 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50-60HZ |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| کشور سازنده | چین |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 8 ساعت |
| Noise level | 78 دسیبل |
| گارانتی | 12 ماه |
الکتروموتور موتوژن سه فاز 0.09 کیلووات فریم آلومینیومی 1500 دور
امتیاز 0 از 5
ناموجود
6,500,000 تومان
کد محصول:
ST10013
الکتروموتور موتوژن سه فاز 0.06 کیلووات فریم آلومینیومی 1500 دور
امتیاز 0 از 5
ناموجود
7,500,000 تومان
کد محصول:
ST10012
موتور برق بنزینی راتو 9.5 کیلووات مدل R20500DWHB
امتیاز 0 از 5
ناموجود
200,000,000 تومان
کد محصول:
ST10011
| وزن | 116 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 73 × 55 × 56 سانتیمتر |
| Max power | 9.5 کیلووات |
| Rated power | 9 کیلووات |
| Starting system | استارتی, هندلی |
| Output single phase | 40.9 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 25 لیتر |
| Oil tank capacity | 1 لیتر |
| Engine displacement | 500 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50-60HZ |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 7 ساعت |
| Noise level | 70 دسیبل |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو 9.۵ کیلووات مدل R12500iSER اینورتری سایلنت
امتیاز 0 از 5
ناموجود
کد محصول:
ST10010
| وزن | 105 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 85 × 65 × 71 سانتیمتر |
| Max power | 9.5 کیلووات |
| Rated power | 9 کیلووات |
| Starting system | استارتی, ریموت (از راه دور), هندلی |
| Output single phase | 41 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 25 لیتر |
| Oil tank capacity | 1.1 لیتر |
| Engine displacement | 500 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50hz |
| Outlets | 2 خروجی |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 5 ساعت |
| Noise level | 74 دسیبل |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو 8.5 کیلووات مدل R15500DWHB+ATS
امتیاز 0 از 5
ناموجود
160,000,000 تومان
کد محصول:
ST10009
| وزن | 109 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 83 × 56 × 56.2 سانتیمتر |
| Max power | 8.5 کیلووات |
| Rated power | 8 کیلووات |
| Starting system | اتوماتیک استارت (ATS), استارتی, هندلی |
| Output single phase | 36.2 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 25 لیتر |
| Oil tank capacity | 1 لیتر |
| Engine displacement | 500 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50-60HZ |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| کشور سازنده | چین |
| Noise level | 70 دسیبل |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 7 ساعت |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو 8.5 کیلووات مدل +R15500DWHB
امتیاز 0 از 5
ناموجود
120,700,000 تومان
کد محصول:
ST10008
| وزن | 98.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 83 × 56 × 56.2 سانتیمتر |
| Max power | 8.5 کیلووات |
| Rated power | 8 کیلووات |
| Starting system | استارتی, هندلی |
| Output single phase | 36.2 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 25 لیتر |
| Oil tank capacity | 1 لیتر |
| Engine displacement | 500 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50-60HZ |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 7 ساعت |
| Noise level | 70 دسیبل |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو ۷.۵ کیلووات مدل R10500iSER اینورتری سایلنت
امتیاز 0 از 5
ناموجود
198,000,000 تومان
کد محصول:
ST10007
| وزن | 105 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 72.5 × 68.5 × 87 سانتیمتر |
| Max power | 7.5 کیلووات |
| Rated power | 7.1 کیلووات |
| Starting system | استارتی, ریموت (از راه دور), هندلی |
| Output single phase | 32 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 25 لیتر |
| Oil tank capacity | 1.1 لیتر |
| Engine displacement | 420 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50hz |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 8 ساعت |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو 5.5 کیلووات مدل R8500ISER اینورتری سایلنت
امتیاز 0 از 5
ناموجود
160,000,000 تومان
کد محصول:
ST10006
| وزن | 65 کیلوگرم |
|---|---|
| Max power | 5.5 کیلووات |
| Rated power | 5.3 کیلووات |
| Starting system | استارتی, ریموت (از راه دور), هندلی |
| Output single phase | 23.5 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 20 لیتر |
| Oil tank capacity | 0.8 لیتر |
| Engine displacement | 337 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50hz |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 8 ساعت |
| Noise level | 70 دسیبل |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو ۴ کیلووات مدل R6000ISER اینورتری سایلنت
امتیاز 0 از 5
ناموجود
142,000,000 تومان
کد محصول:
ST10005
| وزن | 45 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 59 × 45.6 × 51 سانتیمتر |
| Max power | 4 کیلووات |
| Rated power | 3.8 کیلووات |
| Starting system | استارتی, ریموت (از راه دور), هندلی |
| Output single phase | 17.3 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 8 لیتر |
| Oil tank capacity | 0.5 لیتر |
| Engine displacement | 224 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50hz |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 8 ساعت |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو 3.5 کیلووات مدل R5500ISER اینورتری سایلنت
امتیاز 0 از 5
ناموجود
117,000,000 تومان
کد محصول:
ST10004
| وزن | 45 کیلوگرم |
|---|---|
| Max power | 3.5 کیلووات |
| Rated power | 3.2 کیلووات |
| Starting system | استارتی, ریموت (از راه دور), هندلی |
| Output single phase | 14.5 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 8 لیتر |
| Oil tank capacity | 0.5 لیتر |
| Engine displacement | 212 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50hz |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 8 ساعت |
| گارانتی | 12 ماه |







