نمایش 127–130 از 130 نتیجهمرتبسازی بر اساس جدیدترین
موتور برق بنزینی راتو 3 کیلووات مدل R5500
امتیاز 0 از 5
ناموجود
46,000,000 تومان
کد محصول:
ST10003
| وزن | 48.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 62 × 49 × 48.5 سانتیمتر |
| Max power | 3 کیلووات |
| Rated power | 2.7 کیلووات |
| Starting system | هندلی |
| Output single phase | 12.3 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 12 لیتر |
| Oil tank capacity | 0.5 لیتر |
| Engine displacement | 212 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50hz |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| کشور سازنده | چین |
| Rated speed | 3000rpm |
| Noise level | 78 دسیبل |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو 2.5 کیلووات مدل R3500IS اینورتری
امتیاز 0 از 5
ناموجود
66,900,000 تومان
کد محصول:
ST10002
| وزن | 25 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 52 × 32 × 46 سانتیمتر |
| Max power | 2.5 کیلووات |
| Rated power | 2.3 کیلووات |
| Starting system | هندلی |
| Output single phase | 10.5 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 4.5 لیتر |
| Oil tank capacity | 0.38 لیتر |
| Engine displacement | 122 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50hz |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 8.3A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 3.5 ساعت |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو 1.1 کیلووات مدل R1500I اینورتری
امتیاز 0 از 5
ناموجود
55,000,000 تومان
کد محصول:
ST10001
| وزن | 12.5 کیلوگرم |
|---|---|
| Max power | 1.1 کیلووات |
| Rated power | 1 کیلووات |
| Starting system | هندلی |
| Output single phase | 4.5 آمپر |
| Fuel tank capacity | 3.2 لیتر |
| Oil tank capacity | 0.3 لیتر |
| Engine displacement | 60 سی سی |
| Outlets | 2 خروجی |
| Winding material | مس |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50-60HZ |
| خروجی DC | 5A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 6 ساعت |
| Fuel consumption | 0.8 لیتر |
| گارانتی | 12 ماه |
موتور برق بنزینی راتو 1.1 کیلووات مدل R1500IS اینورتری
امتیاز 0 از 5
ناموجود
54,000,000 تومان
کد محصول:
ST10000
| وزن | 13 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 45 × 24 × 39.5 سانتیمتر |
| Max power | 1.1 کیلووات |
| Rated power | 1 کیلووات |
| Starting system | هندلی |
| Output single phase | 4.5 آمپر |
| Winding material | مس |
| Fuel tank capacity | 2.6 لیتر |
| Oil tank capacity | 0.3 لیتر |
| Engine displacement | 60 سی سی |
| Phase type | تک فاز (220V) |
| Frequency | 50-60HZ |
| Outlets | 2 خروجی |
| خروجی DC | 5A |
| جریان DC | 12V |
| سیستم خنک کننده | هوا خنک |
| Engine type | 4 زمانه – تک سیلندر |
| کشور سازنده | چین |
| زمان کارکرد پیوسته در بار کامل | 6 ساعت |
| Fuel consumption | 0.5 لیتر |
| گارانتی | 12 ماه |







